Haber

7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf! Liseden eski sevgilisiyle yakalandı

Çin’in Hubei eyaletine bağlı Ein Sue şehrinde yaşayan Phoo isimli adam, eşiyle ortak bir arkadaşı aracılığıyla tanıştı. Phoo, karısıyla tanıştığında düşük gelirli özel bir şirkette çalışıyordu ama evlendikten sonra Fujian eyaletinde daha yüksek maaşlı bir işe girdi. Tong isimli kadın o dönemde memleketinde yaşamaya devam etti.

Genç kadın bir ayakkabı mağazasında çalışıyordu ve orta sınıf bir hayat sürüyordu. Phoo, Covid pandemisinin ekonomik etkileri nedeniyle 2023’ün başlarında işsizdi. Karısını artık sık görmeyen Phoo, memleketine dönmeye karar verir.

Phoo, eve döndükten sonra karısının, geçirdikleri farklı zamanı telafi etmek için ona daha fazla sevgi ve ilgi göstermesini bekliyordu. Ancak Tong, Phoo’ya karşı giderek daha da uzaklaştı ve soğuklaştı.

Her gün eve geç gelen karısından şüphelenmeyen Phoo, kadının çok çalıştığını ve ekonomik durumdan dolayı yargılamadığını düşündü.

Bir gece karısı Tong işten dönmeyince Phoo endişelendi. Evden ayrılan Phoo, karısını sokaklarda aramaya başladı. Bir üst geçitten Phoo, Tong’un geleceği sokağa bakmaya başladı. Tam o sırada sokak lambasının altında gizemli bir çift gördü. Phoo, yanındaki bayanın karısı olduğunu gördü ve onları uygunsuz bir şekilde yakaladı.

O gecenin ilerleyen saatlerinde Phoo, diğer adamın artık şirkette çalışan eski bir lise arkadaşı olduğunu öğrenerek Tong’la yüzleşir. İkisi bir yıldan fazla bir süredir gizlice bağlantılıydı. Kalbi kırılan ve kendini aldatılmış hisseden Phoo, boşanma davası açmayı seçti ve Tong’dan ayrıldı.

kabatas-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu