Haber

Balçova Belediyesi Narkoz İle Moral Konseri Düzenledi

Üniversite sınavına hazırlanan gençler, Balçova Belediyesi’nin düzenlediği moral konserinde İzmir’in sevilen gruplarından Narkoz ile gergin anlar yaşadı.

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, geçen yıl başlattığı yaz konserlerinin gençler tarafından beğenilmesinin ardından bu yıl da gençler için moral konserleri düzenleme kararı aldı. İzmir’in sevilen gruplarından Narkoz, Adalet ve Demokrasi Parkı’nda düzenlenen ilk konserde sahne alarak Balçovalılara müzik dolu bir gece yaşattı. Kendi müziğinin yanı sıra nostaljik müziği de kendine özgü bir şekilde yorumlayan Narkoz, izleyenlerden tam not aldı.

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Covid-19 pandemisi sonrası gençlerin çok bunaldığını belirterek, “Sevgili gençler, pandemi, deprem gibi olaylardan dolayı çok yoruldunuz. Biz de size iyi eğlenceler dileriz. Yoğun okul döneminin sonunda ve sınavlar öncesi zaman… Çünkü sizler, bu ülkenin “Geleceği sizsiniz. Siz iyi olursanız ülkemizin geleceği de iyi olur. Onun için umudumuz sizsiniz, baharı getirecek olan sizlersiniz.”

Kaynak: ANKA / Hayat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu