Yaşam

Barış Telli Survivor 2023’e veda etti

TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Elemenin ortasında Cansu, Aziz, Ertuğ ve Barış için SMS oylaması yapıldı.

“HAYATA KAYIP BAŞLADIM AMA GÜZEL ŞEYLER DENEYDİM”

Ada yönetim kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularından Barış Telli’nin seyircilerden en az oyu alarak yarışa veda ettiğini açıkladı. Elenmesinin ardından açıklama yapan Barış Telli, “Buradaki herkese teşekkür ediyorum. Hayatımda bir şeyler değiştirmek istedim. Hayatımda bir şeyler değiştirmek istedim. İnsanların bakış açısını değiştirmek istedim… Şunu söylemek isterim ki; her şeyden önce çocuklarımıza kaybetmeyi öğretmemiz gerekiyor. İnsanlar kaybedince nasıl bir psikolojiye bürünüyoruz acaba. Çok güzel olacak. Ben hayata kaybederek başladım ama güzel şeyler de yaşadım” diye konuştu.

“ORASI BENİM OLİMPİK KÖYÜMÜZDÜ”

Telli sözlerine şöyle devam etti: “Hayat bana ne verirse versin ümidimi kesmedim. Burası benim de hayalimdi. Arkadaşlarım imkansız deseler de bir gün buraya gelip yarışmak, o mutluluğu ve heyecanı yaşamak istedim. kendi içimde. Burası benim olimpiyat köyüm gibi oldu.” konuştu.

lapseki-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu