Teknoloji

EA Originals İmzalı Immortals of Aveum Geliyor

Electronic Arts ana senaryo odaklı oyunlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Yayınlanan ilk fragman ile EA Orijinalleriimzalı Aveum’un Ölümsüzlerimevcut nesil konsollar ve PC için duyuruldu.


İlginizi çekebilir:  Street Fighter 6 Vitrini Açıklandı


Ana senaryo odaklı oyunların çok uzun zaman önce ölmekte olduğunu farklı bir telaffuza sokan ve sert tepkilerle karşılaşan Electronic Arts, son dönemde çıkardığı ana senaryo odaklı oyunlarla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Respawn Entertainment ve Motive Studio’dan Star Wars oyunları ve 2021 The Game Awards’ta Yılın Oyunu ödülünü kazanan It Takes Two ilk akla gelenler. Immortals of Aveum artık bu listeye eklenecek.

EA Originals İmzalı Immortals of Aveum’dan İlk Fragman Yayında

EA Originals etiketini taşıyacak olan oyun, Yükselen StüdyolarPC (EA Uygulaması, Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series geliştirme aşamasındadır ve herhangi bir gecikme haberiyle karşılaşmazsak, 20 Temmuz 2023Ayrıca satışa sunulacaktır.

Cehennemin kıyısında, bitmek bilmeyen çatışmalar ve sihirle dolu bir fantezi evreninde geçecek olan Immortals of Aveum, bizi Jak karakterinin rolüne sokacak.

Jak’ın Öngörülemeyen olarak bilinen ve daha sonraki bir yaşta beklenmedik bir biçimde büyülü yetenekler kazanan bir kişi olduğu söylenir. Daha sonra General Kirkan tarafından Ölümsüzler Ligi’ne alınır ve büyünün kontrolü için insanlığın savaşına katılmaya zorlanır. Büyücüler ve lejyonlar arasındaki savaş senaryo boyunca devam ederken, biz Aveum diyarının sıkıntılı geçmişinin sırlarını çözmeye çalışacağız.

Oyunda her biri kendine has özelliklere sahip üç farklı renkli büyüde ustalaşıyoruz ve bunları düşman lejyonlarını durdurmak için kullanmaya başlıyoruz. Kırmızı olan şok patlamaları yaratırken, yeşil olan hızlı ateş için, mavi olan ise uzun menzilli saldırılar için kullanılabilir. Çevreyi kullanarak savunma için kalkanlar da çağırabiliriz. Ayrıca kitle imha için en son büyüleri ve keşfedip üretebileceğimiz yüzlerce sihirli teçhizat kesimini bekliyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu