Yaşam

Ekranların Fenomen Dizisi Teşkilat’tan Beklenmedik Bir Ayrılık: İki Oyuncu Diziye Veda Edecek!

Ekranların uzun soluklu yapımlarından olan Organizasyon dizisi yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. TRT1’de yayınlanan Tims&B Productions dizisi üçüncü sezonunu geride bırakmaya hazırlanıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre önümüzdeki bölümlerde iki oyuncu Tezikal dizisine veda edecek.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/t…

TRT1’in başarılı aksiyon yapımlarından biri olan Organizasyon dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlendi.

İlk bölümü 7 Mart 2021’de yayınlanan Tims&B Productions imzalı dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor.

Hatırlarsınız ilk dönemden itibaren dizinin kadrosunda birçok değişiklik oldu ve bu dönemde Deniz Baysal’a Murat Yıldırım eşlik etmeye başladı.

Ekranların uzun süredir devam eden yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi hakkında izleyenleri üzecek yeni bir gelişme yaşandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Geçtiğimiz günlerde dizi ekibine katılan ve Yıldırım karakterine hayat veren Gürkan Uygun, yakında diziye veda edecek.

Ayrıca bu dönem ekibe katılan ve Siyah İnci karakteriyle seyirci karşısına çıkan Zeynep Tuğçe Bayatlı da diziden ileride ayrılacak isimlerden biri.

Dizinin önümüzdeki dönemde de yayın hayatına devam edeceği düşünülüyor. Rastgele bir değişiklik olmazsa 79. bölümde dönem finali yapacak olan dizi ekranlara kısa bir ara verecek.

inhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu