Haber

FATİH’TE AYNA VE PENCERE KIRILDI

HALİÇ Köprüsü’nde başlayan yol verme tartışması Vatan Caddesi’ne kadar devam etti. Kendisine yol vermeyen sürücünün yolunu kesen sürücü, küfürler yağdırarak otomobilin camını ve aynalarını kırdı. O anlar ise sürücü tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Vatan Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Muhammed Ali Ertekin, Haliç Köprüsü istikametinden 34 RM 4806 plakalı otomobiliyle seyir halindeyken, güvenlik şeridinden gelen ve içinde 2 kişinin bulunduğu 06 BCS 460 plakalı otomobile takılıp kaldı. Edirne’nin Ertekin, kendisini uyaran sürücüyü uyararak yoluna devam etti. Ertekin’i takip eden sürücü, Vatan Caddesi’nde Ertekin’in yolunu kesti. BO Ertekin isimli sürücü, küfür ederek arabasının camını ve aynalarını kırdı. Sellere kapılan Ertekin, cep telefonuyla yaşananları saniye saniye izledi. Saldırıya uğrayan Ertekin, karakola giderek kendisine saldıran sürücü hakkında şikayetçi oldu. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, sürücü B.Ö.’yü kıskıvrak yakaladı. gece Ertekin’e saldıran.

“BU GİBİ MAĞANDALAR TRAFİKTEN HARİKALANMALIDIR” Saldırıya uğrayan Muhammed Ali Ertekin, yaşadıklarını anlattı. Ertekin, “Haliç Köprüsü’nde sağ şeritte seyir halindeyken önümde güvenlik şeridinden bir araç geçti. Yaklaşık 100 metre ileriyi işaret ederek neden yol vermiyorsunuz” dedim. Sağdan geldiğini görmedim.’ İnsanlar yoluma devam etti Vatan Caddesi’ne geldim arkama bakmadım arkamdan gelip yine önümü kestiler bu sefer araçtan inip kapımı açtılar beni dövmeye başladılar dövdüler aynamı kırdılar camımı patlattılar plakamı yırttılar şikayet edeceğim dedim nereye şikayet ederseniz gidin hakaret ettiler ben de geldim gerekli mercilere şikayet etmeye geldim elimden geleni yaparım bu ve benzeri pislikleri trafikten engellemek için.cep telefonumla bak.aslında bir kaç dakika önce çekim yapamadım.arabamın kapısını açıp beni dövdüğü anlar oldu.sonra telefonu elime aldım çıkardı ve çıkardı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu