Yaşam

Leyla Soykan Düzeltildi! Canan Ergüder’in İsyan Sahnesi Aile Dizisine damga vurdu!

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Aile dizisinin yeni bölümüne Canan Ergüder’in canlandırdığı Leyla Soykan karakterinin isyanı damga vurdu. Ergüder’in dev olduğu sahne sosyal medyada da gündem oldu.

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Aile dizisi şüphesiz dönemin en güzel işlerinden biridir. Hikayesini, karakterlerini ve oyuncularını seviyoruz.

Her geçen hafta dizi kendisine daha çok bağlanıyor.

Başroller Devin ve Aslan olsa da her karakterin hikayesini severek izliyoruz. Bunlardan biri de Aslan’ın ablası Leyla Soykan. Canan Ergüder’in hayat verdiği bu karakterin bize anlatacak çok şeyi olduğunu ilk gördüğümüzde anladık. Ailesinin baskısıyla istemediği bir evliliğe mahkûm edilmiş bir kadındır.

Leyla’nın çok sevdiği ama kaybettiği Deniz adında biri olduğunu öğrendik. Leyla’nın annesinin Hülya ile yaptığı sohbette “Normal olan ne anne? Bana ‘Sen anormalsin’ dedin. Normal olan ne? Anormal olan ne? Ben anormal miyim?” isyan etmişti. Bu isyan bize Leyla karakterinin eşcinsel olabileceğini düşündürdü.

Ailenin yeni bölümünde Leyla eşinden boşanmak istediğini söyledi. Aldığı yanıtla çılgına dönen Leyla’nın sofradaki isyanı diziye de damgasını vurdu.

Canan Ergüder’in devleştiği sahneyi buradan izleyebilirsiniz:

Bu sahne sosyal medyada da çok konuşuldu.

Nasıl buldun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu