Haber

Tamer Karadağlı’dan Merve Dizdar’a Dikkat Çeken Sözler: “Devlet Kanallarında En Popüler İşini Yapıyor…”

Merve Dizdar’ın Cannes Sinema Festivali’ndeki konuşmasının yankıları devam ediyor. Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, sosyal medya hesabından önce Merve Dizdar’ı tebrik etti, ardından konuşmasını eleştirdi. Detaylar burada..

Bildiğiniz gibi 76. Cannes Film Festivali’nde son zamanların en başarılı kadın oyuncularından biri olan Merve Dizdar, ülkemizi gururlandırdı.

En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Nuri Bilge Ceylan’ın son çektiği festival filmi Kuru Otlar Üstüne’nin başrol oyuncularından Merve Dizdar kazandı.

Ödülünü alırken yaptığı konuşmayla herkesin gözlerini dolduran sevilen oyuncu, seçime gönderme yaptığında da dikkatleri üzerine çekti.

Ancak sosyal medyada kendisine tebrik mesajları gönderenlere yaptığı konuşmadan, Paklar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Gülben’in lakabına kadar hakkında binlerce hakaret içeren mesaj yazıldı.

Son olarak Tamer Karadağlı da bu tartışmaya katılarak Merve Dizdar’ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak önce kendisini tebrik etti ardından da konuşmasını eleştirdi.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Tamer Karadağlı’nın sözleri şöyle:

Peki siz Tamer Karadağlı’nın bu sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu