Yaşam

Teoman… YER BULUNDUĞUNDA KARAKÖY VE EMİNÖN’Ü ZİYARET EDİYORUM!

Nişantaşı’nda bir mağazadan çıkarken kameraya yakalanan Teoman, basın mensuplarının sorularını hızla yanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde konser vermek için Van’a gittiğini söyleyen müzisyen, uluslararası konser maratonunun ardından 14 gün ara verip dinleneceğini belirtti.

“TAtil yapmayı sevmiyorum”

Tatile gitmeyi sevmediğini anlatan Teoman, “Pek bir şey yapmıyorum. Konserlerden sonra dinleneceğim. Tatile de gitmiyorum. Boş vakit buldukça Karaköy, Eminönü’ne gidiyorum. , vesaire.

Öyle çılgın planlarım yok. Yurt dışına gitmeyi sevmiyorum, Eminönü’nü seviyorum. “Orada dolaşıyorum, Karaköy’de güzel bir dönercim var, kokoreç mekanlarına gidiyorum” dedi.

“CİDDİ BİR ADAM DEĞİLİM”

Uzun süredir hayatında kimse olmayan müzisyen, bu durumu hatırlatarak, “Ben ciddi bir adam değilim. Ciddi ilişkiler yaşayamam. Zaten kapandı, artık asla evlenmeyeceğim” dedi. “

“Batı bunları görmezden geliyor”

Bir aydır İsrail saldırılarına maruz kalan Filistin’e karşı batılı ülkelerin ikiyüzlü davrandığını da sözlerine ekleyen Teoman, yaşanan insanlık trajedisini şöyle anlattı:

İsrail’in yaptıkları insanları böldü. Batılı ülkeler kendilerini İsrail’e yakın hissediyor. Burada Batının ikiyüzlülüğü dediğimiz şey var. ‘İnsan hakları diyorlar, şunu söylüyorlar ama konu Filistin olunca bunlar pek işe yaramıyor.

Çocukluğumdan beri ‘Kahrolsun emperyalizm’ diyoruz ama asla pes etmiyoruz. Bu gösterilerle yapılabilecek bir şey değil, siyaset dünyasında bazı yaptırımlarla yapılabilir. İsrail tüm Arap ülkeleriyle ilişkilerini güçlendiriyor,

Filistin orada yalnız kaldı, orada su bulamayan insanlar var. Batı bunlara göz yumuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu