Ekonomi

Elon Musk’ın durumu kötü: Güvende tutuldu, çalışanlara çiçek satmaya çalışıyor

SpaceX ve Twitter’ın sahibi Elon Musk hakkında hazırlanan yeni raporda, şirketin hem eski hem de mevcut çalışanlarının ifadelerine yer verildi.

Bir mühendis, şirketteki her şeyin dışarıdan iyi görünebileceğini, ancak içeriden birine, her şeyin yandığı bir bina hakkında olduğunu söyledi.

“Dışarıdan cephe iyi görünüyor ama hiçbir şeyin çalışmadığını görebiliyorum. Tüm tesisat, tüm musluklar, her şey bozuk.”

İsmini vermek istemeyen mühendis, sosyal medya platformunda tacizi sınırlamak için önceki çalışmalarda “kimsenin ilgilenmediğini” söyledi.

Rapora göre nefret arttı, troller ise daha özgür ve daha aktif. Kadın düşmanı ve tacizci profillerin takipçi sayısı yüzde 69 arttı.

TRT Haber’in haberine göre; İsmi açıklanmayan başka bir mühendis, Musk’ın Twitter çalışanlarına güvenmediği için garip davrandığını söyledi.

“Ofiste nereye giderse gitsin en az iki koruması vardır. Çok beceriksizdir, uzun boyludur, Hollywood film korumaları onu tuvalete kadar takip eder.”

Tartışmaların ortasında Elon Musk, tüm temizlik ve gıda çalışanlarını işten atarak, ofis bitkilerini çalışana satmaya çalıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu