Haber

İŞKUR aracılığıyla en az 3.238 ilkokul mezunu alımı! (YENİ İŞKUR İŞLERİ)

Yeni ve mevcut temizlik görevlisi alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanmaya devam etmektedir. Türkiye’nin farklı illerinde özel sektör ve kamu kurumlarında istihdam edilecek adayların en az ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır. Yayınlanan duyuru kapsamında başvuru kuralları değişiklik göstermekle birlikte bazı kurumlar KPSS puan şartı aramıyor. İşte İŞKUR 3.238 temizlik görevlisi iş ilanları…

İŞKUR Paklık Nöbetçi alımına nasıl başvurulur?

İŞKUR’daki iş ilanlarına başvurmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sitesine giriş yaparak “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Memuru” yazıp orta seçenek. Görünen reklamlarda oturum açın. Başvuru koşullarını sağlıyorsanız “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu yapın.

İŞKUR üzerinden ilk kez başvuru yapacakların İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekmektedir. İŞKUR kayıt bölümüne girin, kişisel bilgilerinizi doldurun ve ardından kayıt olun ve giriş yapın.

İŞKUR PAKLIK MEMURU İŞLERİ
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK SÜRECİ

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,

  • Sağlık sorunu olmayan,

  • Ekip çalışmasına yatkın,

  • Kişisel saflığınıza değer vermek,

  • Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun

  • 18 – 40 yaş aralığında.

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurumun hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya Kurum birimlerine şahsen başvurarak kayıt olmaları gerekmektedir. Eşleştirmenin başarılı olması için hem açık iş hem de iş arayan hakkında eksiksiz ve doğru bilgilere sahip olunması zorunludur. Hem internet üzerinden hem de Kurum çalışanı aracılığıyla kayıt yaptıracakların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilebilmeleri için çok değerlidir. Bu sebeple lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde sisteme giriniz.

adalarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu