Yaşam

Oktay Kaynarca: Unutmamalıyız

Maraş’ta yaşanan iki depremin ardından Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent ile birlikte çıkan ve afet bölgesinin ihtiyaçları için firmalarla buluşan oyuncu Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından alınması gereken dersler olduğunu paylaştı. olaylar. Kaynarca, “Bu travmayı bir an önce atlatmalı ve eskisinden daha çok çalışmalıyız çünkü ülkenin sarılacak çok yarası var.”

‘UNUTMAK ZORUNDAYIZ’

Kaynarca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Dersler almalıyız. Hatırlamalıyız. Tedbir almalıyız. En önemlisi bu travmayı bir an önce atlatmalı ve eskisinden daha çok çalışmalıyız çünkü ülkenin sarılacak çok yarası var.”

Kaynarca, geçtiğimiz günlerde kendi adına geçersiz bir hesap açılarak para toplandığını öğrenmişti. Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini uyaran Oktay Kaynarca, “Tiktok’ta sayfa açıp yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yapmaya çalışan bir şerefsiz var. Lütfen bu tür hesaplara ve kişilere itibar etmeyiniz. Suçludur. Bu şerefsizler hakkında şikayette bulunulmuştur. Umarım onları dünyanın gözüyle görürüm.” KULLANILDI. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu