Yaşam

Survivor’da Özgür’ün baba itirafı herkesi derinden etkiledi! Ağladı ve ağladı

Survivor 2023’ün finale sayılı günler kala dün akşam ekrana gelen bölümünde hüzünlü anlar yaşandı. Ada meclisinde konuşan Özgür Tetik, rakip arkadaşı Osman Can’ın kendisine baba dediğini belirterek dikkat çekici bir itirafta bulundu.

GÖZYAŞLARINI KONTROL EDEMİYOR

Mecliste duygusal anlar yaşayan Özgür Tetik, “Survivor’a bu yıl gelen en yaşlı kişi benim. Bu yüzden çok tecrübem var. Demogoji yapmayı sevmem ama babamı kaybedince kaybettim. 4 yaşındaydım.Çocukluğumda ve gençliğimde baba olmayı yaşamadım.Survivor bir gün genç bir adam çıkıyor.Adam!Adı Osman Can.Hayatımın bu kısmı hakkında en ufak bir fikrim olmadan beni aramaya başladı. ben bir gün baba. her gün dediklerinde huzursuz oluyordum. hayatın bariz zamanlarında insanlarla konuştuğuna inanıyorum. ben survivor’a babamın öldüğü yaşta geldim. Hayatım boyunca kaçındım. Survivor’da yakalandım. Ve bunun için içimde savaştım. Sonra kabul etmeye başladım ve hayatın benimle konuştuğunu duydum” dedi.

Zaman zaman duygusal anlar yaşayan yarışmacı, “Belki babamla…” derken gözyaşlarını tutamadı. O anlarda Osman Can da duygularına hakim olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu